Webcontent weergeven Webcontent weergeven

Studentenbrochure & afdelingsprofielen

 

Studenten geneeskunde, verpleeg- en vroedkunde, cursisten zorgkundigen en logistieke medewerkers die stage lopen in het AZ Nikolaas vinden hier de nodige informatie om zich voor te bereiden op de stage.

 

Stage verpleegkunde

  • Rondleiding studenten
    Studenten die aan hun eerste stage in campus Sint-Niklaas beginnen, kunnen aansluiten bij een rondleiding. Deze vindt plaats op de eerste stagedag en start om 08.00 uur in campus Sint-Niklaas - L. De Meesterstraat (verzamelen aan het onthaal).

  • Algemene studentenbrochure
    In de algemene studentenbrochure vind je info over de verschillende stageplaatsen, de ondersteunende diensten, praktische tips en richtlijnen in verband met je stage in het AZ Nikolaas.

  • Afdelingsprofiel
    In de afdelingsprofielen vind je informatie over de verpleegeenheden in het AZ Nikolaas: contactgegevens, pathologie en behandelingen, verpleegactiviteiten, dagindeling, doelstellingen en tips.

 

Campus Beveren
Bekijk hier het campusplan.

Afdeling Straat Hoofdverpleegkundige
Dagziekenhuis 34 Carla De Prekel
Marc Engels
Geriatrie 3 27 Vanessa Van Osselaer
Geriatrie 4 21 Karolien Brangers
SP Locomotorische revalidatie 1 11 Anneleen Vantomme
SP Locomotorische revalidatie 2 17 Marleen Bogaert
Palliatieve eenheid 08 Ilse De Jaeck

 

Campus Sint-Niklaas
Bekijk hier het campusplan.

Afdeling Straat Hoofdverpleegkundige
CCU - NCU 796 Philip De Klerck
Dagziekenhuis 781 | 960 Carla De Prekel
Marc Engels
Geriatrie 1 932 Tom Vernimmen
Geriatrie 2 943 Guy Wuytack
Geriatrie 5 940 Tommy Robbrecht
Heelkunde 1: urologie, MKA, thorax- en vaatheelkunde 733 Ann Taelman
Heelkunde 2: neurochirurgie, pijnkliniek 708 Willem Geysen
Heelkunde 3: abdominale heelkunde 705 Bianca Mertens
Heelkunde 4: gynaecologie, thorax- en vaatheelkunde 730 Katrien Verschelden
Heelkunde 5: orthopedie, oftalmologie 938 Nicole De Vlieger
Heelkunde 6: orthopedie, NKO 922 Marleen De Greyt
Heelkunde 7: orthopedie, NKO, oftalmologie, thorax- en vaatheelkunde 938 Kristel De Troyer
Inwendige 1: neurologie 723 Chris Felix
Inwendige 2: longziekten 711 Geert Dewyspelaere
Inwendige 3: nefrologie, endocrinologie 703 Martine Van Gaver
Inwendige 4: gastro-enterologie 718 Ellen Van Geertsom
Inwendige 5: cardiologie 735 Dany Leemans
Inwendige 6: longziekten, gastro-enterologie 714 Guy Wilssens
Inwendige 7: cardiologie, neurologie 720 Elly Carion
Inwendige 8: oncologie 986 Ilse Wielandt
Intensieve zorgen 798 Dirk Andries
Kinderafdeling 953 Cynthia Paelinck
Kinder- en jeugdpsychiatrie 929 Kristof De Clercq
Materniteit 727 Marleen Van Puymbroeck
Medische & Moleculaire Beeldvorming (MMB) 787 & 990 Dirk Van Vaerenbergh
Oncologisch dagziekenhuis 969 Christine Vandenberghe
Operatiekwartier 962 & 739

Dirk De Maeyer

Linda De Poorter

Patrick Ulichnowki

PAZA - Recovery 738 Els Maes
Revalidatiecentrum 777 Hans Roesems
Spoedgevallen 791 Filip Leroux

 

Campus Temse
Bekijk hier het campusplan.

Afdeling Straat Hoofdverpleegkundige
PAAZ   Lawerance Sutherland